Witamy na stronie P-Laser

  • +48603088619
    +48603491998
  • ul. Krzywa 3
    ul. Krzywa 3
  • Pon - Pt
    08.00 - 16.00

O nas

O nas

Firma P-Laser Polska to grupa ludzi, która nie boi się wyzwań i trudnych tematów. Utożsamiamy się z potrzebami klientów i nie zastanawiamy się czy to duże przedsiębiorstwo czy mała firma. Cenimy sobie partnerskie relacje. Staramy się rozwijać i poszerzać wiedzę i umiejętności, aby pomagać klientom w rozwiazywaniu ich problemów. Mamy do czynienia zarówno z powłokami trudnościeralnymi PVD, polerowaniem powierzchni, bezściernymi technologiami czyszczenia maszyn i urządzeń.
Firma P-Laser Polska jest dystrybutorem belgijskiego producenta systemów laserowych przeznaczonych głównie do czyszczenia, odtłuszczania, zdejmowania powłok, przygotowania powierzchni pod pokrycia etc.
Firma P-Laser ,której jesteśmy wyłącznym dilerem na Polskę , rozwija się bardzo dynamicznie sprzedając swoje rozwiązania zarówno w Europie jak i na innych kontynentach. Bardzo dobra komunikacja pomiędzy dilerami na całym świecie pozwala nam na szybką reakcję.
Zespół firmy P-Laser Polska stara się stale kształcić i rozwija
, poszukuje nowych rozwiązań w zakresie przygotowania powierzchni narzędzi, komponentów, elementów form.
Obserwujemy stały wzrost zainteresowania rożnego rodzaju technologiami czyszczenia i widzimy, że laser w kolejnych latach będzie czołową technologią oczyszczania powierzchni mogącą pracować w systemie manualnym jak i w automatyczny.

Dlaczego warto nas wybrać?

Ostatnie wydarzenia

logo
DSC_0351
logo
logo
DSC_0337
logo
DSC_0358
DSC_0215
_DSC7740
DSC_0699
DSC_0275
DSC_0737

Strona korzysta z plików cookies

Więcej informacji